השתלות שיניים

שיניים בריאות חשובות מאוד הן לתפקוד המטופל: לדיבור ברור ושוטף, ללעיסה ולתזונה בריאה, והן למראה כללי אסתטי ונעים המשפיע רבות על הביטחון העצמי.

שיניים הן למעשה נטע זר בגוף האדם, ואובדן של שיניים בעקבות חולי, ריקבון או תאונה מכל סוג מחייב פתרון חיצוני שכן מלבד החלפת שיני החלב, שיניים אינן צומחות שוב.

השתלות שיניים למעשה משחזרות את השן הטבעית באמצעות נטיעה של שתל על גבי העצם, כאשר השתל בנוי מחומרים הקרובים מאוד בהרכבם לחומרים מהם בנויה השן הטבעית. על גבי השתל מותקן הכתר, המספק את המראה הנקי והאסתטי למטופל, שזוכה למראה שיניים טבעיות ובריאות, המתפקדות כשיניים טבעיות לכל דבר.

על מנת לבצע טיפולי השתלת שיניים יש לפנות ראשית אל מומחה להשתלות שיניים, המבצע אבחון של הצורך, היכולת להציל באמצעות טיפולים משמרים שיניים קיימות ומצב צפיפות העצם בפה.

צפיפות העצם הקיימת בחניכיים חשובה במיוחד לקביעת סוג הטיפול והצלחתו מאחר והעצם מהווה את הבסיס לשתל. מומחים להשתלות שיניים יספקו מענה גם במידה וקיימת נסיגת חניכיים בעקבות צפיפות עצם נמוכה שאינה מאפשרת העמסת שתלים על גבי החניכיים, וזאת באמצעות שיטות שונות בניהן השתלת עצם, ובשיטת ההעמסה  ALL ON 4 – הממקמת את כל השתלים על גבי תשתית נבנית הנשענת על עצמות הלסת.

בחיפוש אחר מומחה להשתלות שיניים חשוב לבחור ברופא שיניים כירורג מקצועי ומנוסה, המחזיק בכל הטכנולוגיות הדרושות לכל סוגי ההשתלות. חשוב לעבוד עם רופא מנוסה אשר אינו מתחיל בטיפולים בטרם כל הבדיקות הנדרשות והתאמה מלאה בין צרכי המטופל לאופי ולסוג ההשתלה.

השתלות שיניים ביום אחד הן פרסום המוצע על ידי לא מעט מרפאות שיניים ומפתה רבים אשר אינם מעוניינים להתחייב לתכנית טיפולים ארוכת טווח ולזמני המתנה ארוכים בין טיפול לטיפול, אולם חשוב לדעת כי אין מדובר בשיטה המתאימה לכל אחד. השתלות אלו מתבצעות על גבי פה נקי משיניים (לדוגמה מטופל בעל שיניים תותבות) ללא עקירה המחייבת המתנה לשיקום והחלמת הרקמות, ולמטופלים בעלי עצם חניכיים בצפיפות גבוהה במיוחד אשר אינה מצריכה חיזוק והשלמה.


דר טל ויסמן

ד”ר טל ויסמן-קויפמן

כירורגית פה ולסת בכירה במרכז כירורגי שוורץ-ארד

077-9971554

Michelle@dsa.co.il

ד”ר גיל אספרנה

מומחה לשיקום הפה במרכז כירורגי שוורץ-ארד

ד”ר אספרנה הינו מוביל דעה בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, האסתטית ושיקום הפה על גבי שתלים, והינו מרצה בינלאומי בתחומו.

077-9971554

Michelle@dsa.co.il

דר מעיין גרניט

ד”ר מעיין גרניט

   מומחית לטיפולי שורש במרכז כירורגי שוורץ ארד

ד”ר גרניט מבצעת טיפולים בעזרת מיקרוסקופ הכוללים טיפולי שורש, חידוש טיפולי שורש וכירורגייה אנדודונטלית.

 

077-9971554

Michelle@dsa.co.il

דר סיון שוחר

ד”ר סיון שוחר

מומחית לשיקום הפה

ד”ר סיון שוחר- שיקום פה ואסתטיקה, רופאת שיניים, מומחית מארה”ב לשיקום הפה.

077-9971554

Michelle@dsa.co.il

מחפשים השתלות שיניים ?

מחפשים רופא/מנתח?

פורטל מדיקלו הינו בלוג על רפואה ומשמש גם כאינדקס רופאים והמכיל תכנים בתחומי הבריאות, רפואה משלימה מונחי רפואה ומידע על מחלות מכל סוג כמו כן גם תרופות. המידע אשר נמצא באתר, התמונות וכל התכנים המופיעים במדיקלו נועדו למטרת אינפורמציה בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. שימוש בפורטל מדיקלו אינו מחליף ייעוץ רפואי ואף רצוי כי המשתמש והגולש ילכו לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך