הגדלת חזה

נשים במאה העשרים ואחת מתמודדות עם קודים וסטנדרטים ליופי אשר יצרו תעשייה שלמה של ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים, טיפולי שיער מתקדמים והסרת שיער מן הגוף, תוך יצירת ביקוש גבוה וסטנדרטים מחמירים.

הגדלת חזה היא בין הניתוחים המבוקשים ביותר, כאשר נשים רבות מעוניינות לבצע ניתוח הגדלת חזה בהיקפים שונים, למראה נשי ועסיסי יותר. מדובר בניתוח פשוט למדי אשר ההתאוששות ממנו מהירה, ובבחירה חכמה במנתח ובהתאמת גודל ותצורת החזה לפרופורציות הקיימות מתקבלות תוצאות נאות במיוחד.

ניתוחי חזה מתבצעים מטעמים נוספים מלבד חוסר שביעות רצון המטופלת מן החזה הקיים, דוגמת ניתוחי שחזור שד לאחר כריתה מטעמים רפואיים (גידולים, סרטן השד), ניתוחים להסדרת הפרופורציות (ניתוח הגדלת חזה בצד אחד בלבד לצורך השוואה במקרים בהם גודל השדיים אינו זהה) וסיבות נוספות.

בפניה לביצוע של ניתוח כזה מנתח חזה שהוא רופא מנתח מוסמך לפני הכל יחשוף בפני המטופלת את שיטת העבודה, ההדמיה לתוצאה הרצויה והסיכונים הקיימים בהליך. חשוב לדעת כי ניתוח להגדלת חזה המתבצע על ידי מנתח חזה מוסמך ומנוסה הוא ניתוח פשוט ואינו מסוכן, אולם כמו בכל הליך כירורגי חשוב להכיר את כלל המשמעויות:

דחייה- שתלי סיליקון המוחדרים אל הגוף בעת ניתוח הגדלת חזה הם למעשה גוף זר. למרות שמדובר בחומר ידידותי הנוצר בתכנון מוקפד והתאמה באמצעות טכנולוגיות רפואיות, עלולים להתרחש מקרים נדירים של דחיית השתל על ידי הגוף. דחייה זו תביא להיווצרות מעטפת סביב השתל שהופכת אותו לכדורי ונוקשה ואינה מאפשרת את יצירת המראה הטבעי והגמיש הנדרש.

זיהום- כמו בכל פעולה כירורגית ופולשנית קיים סיכון להתפתחות של זיהומים. ניתוחים המבוצעים במוסדות רפואיים מורשים העובדים בסטנדרטים מחמירים של היגיינה מצמצמים משמעותית את הסיכון לזיהום.

קרע ודליפה- השתל הוא למעשה יחידה ארוזה של חומר גמיש. קרע במעטפת יביא לדליפה של החומר אל הגוף ולסכן אותו.

הרדמה- כל ניתוח המבוצע בהרדמה מלאה טומן בחובו סיכונים לתגובות שונות של הגוף לחומר ההרדמה.

יחד עם הבדיקה הראשונית טרם ניתוח, הכוללת הגדלת חזה מחירים, מידות ופרופורציות ותנאי החלמה, חשוב לערוך בדיקות מקיפות ולבצע את ההליך אצל מנתח חזה מוסמך ומנוסה בלבד.


מחפשים הגדלת חזה ?

מחפשים רופא/מנתח?

פורטל מדיקלו הינו בלוג על רפואה ומשמש גם כאינדקס רופאים והמכיל תכנים בתחומי הבריאות, רפואה משלימה מונחי רפואה ומידע על מחלות מכל סוג כמו כן גם תרופות. המידע אשר נמצא באתר, התמונות וכל התכנים המופיעים במדיקלו נועדו למטרת אינפורמציה בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. שימוש בפורטל מדיקלו אינו מחליף ייעוץ רפואי ואף רצוי כי המשתמש והגולש ילכו לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך