מחלקת אסתטיקה של רשת שיניים- ד”ר עמוס בוחניק

dentist-with-smile

קרדיט: FREEPIK

רפואת שיניים היא תחום חשוב ומוביל. עוד מילדותנו מלמדים אותנו לשמור על בריאות השיניים שלנו ולצחצח את השיניים בבוקר וגם בערב. אבל מעבר לבריאות, יש כאן גם עניין של אסתטיקה. כל אדם יודע שמראה השיניים שלו משפיע באופן מהותי על הדימוי העצמי שלו, וגם על היכולת שלו ליצור קשרים חברתיים, זוגיות או אפילו להצליח במקום העבודה. אדם אשר השיניים שלו לא נראות טוב, ייראה פחות ייצוגי, יחוש תחושה של בושה ותסכול לדבר עם אנשים אחרים על מנת שלא יתגלו שיניו וימעט לחייך, דבר שעלול ליצור רושם שלילי בפגישות. על כן, אין ספק שתחום האסתטיקה של השיניים זה דבר חשוב מאוד. כיום, הודות להתפתחות הטכנולוגית המשמעותית של ימינו, כל אדם, בכל גיל יכול לשפר את מראה השיניים שלו ולהנות מחיוך לבן שמשדר ביטחון במראה העצמי ואסתטיקה. אם אתם מעוניינים לעבור טיפולים אסתטיים לשיניים שלכם, כדאי שתכירו את המקום הטוב ביותר לעשות זאת: מחלקת אסתטיקה של רשת שיניים– ד”ר עמוס בוחניק.

מהם טיפולים אסתטיים בתחום רפואת השיניים?

מטרת הטיפולים האסתטיים היא לשפר את הצורה החזותית של השיניים: צבע השיניים או הצורה. הטיפולים המדוברים כוללים ביצוע פעולות כמו סתימות שיניים בצבע השיניים הטבעי, שחזורי שיניים, הלבנת שיניים בלייזר, כתרים, ציפויים שונים שמטרתם היא להעניק מראה אסתטי ועוד. ניתן לומר שהקו המנחה של הטיפולים הללו הוא לשמור על הקיים ולגעת באופן כירורגי כמה שפחות בשיניים, אך בד בבד להעניק לשיניים מראה טוב. למעשה, טיפולים אסתטיים אלה מהווים טיפולים משלימים לטיפולי בריאות השן.

מגוון רחב של טיפולי שיניים אסתטיים ברשת מרפאת שיניים ד”ר עמוס בוחניק

במחלקת האסתטיקה של רשת מרפאת שיניים ד”ר עמוס בוחניק, תוכלו למצוא מגוון טיפולים אסתטיים שונים לשיניים, וכדאי בהחלט להכיר את הבולטים שבהם:

  • ציפוי חרסינה לשיניים – מדובר על ציפוי דק מאוד שמוצמד אל השן לצמיתות בתהליך קצר, פשוט וללא כאבים. הציפוי מעניק מענה למצבים שונים כמו שיניים בלתי סימטריות או שבורות, שיניים מוכתמות או שיניים שיש בהן פגמים שלא ניתן להסיר, רווחים בשיניים, איבוד שן בשל שחיקת שיניים ועוד.
  • כתרים אסתטיים – המטרה של הכתרים היא לשחזר בצורה הטובה ביותר את המראה המקורי של השן ולהעניק לה מראה טוב ומדויק שמשתלב באופן הרמוני במראה הכולל של הפה. כיום ניתן למצוא כמה סוגי כתרים כגון: כתרי חרסינה, כתרי זירקוניה ועוד. כל הכתרים חייבים להיות תואמים באופן ספציפי ומדויק לפה של המטופל על ידי רופא שיניים מקצועי, מומחה ומיומן בתחום.
  • הלבנת שיניים – מדובר על טיפול שמטרתו היא להעניק לשיניים לובן. בטיפול זה הרופא יניח על השיניים חומר מלבין בריכוז של בין 10 ל-35 אחוזים, וכן יצמיד לשיניים מכשיר פלזמה או לייזר כאשר השילוב בין שני הדברים הללו יביא לשינוי הצבע של השן במספר דרגות. התוצאה הסופית שתתקבל ביחס למצב הראשוני תהיה שיניים לבנות יותר מכפי שהיו. במסגרת טיפולי הלבנת שיניים ברשת המרפאות ניתן למצוא גם הלבנת שיניים עצמאית המבוצעת באמצעות פלטה שנקראת סד הלבנה. הרופא מתאים למטופל את הצורה והגודל של הסד והמטופל מורח משחה על הסד ומרכיב אותו.
  • השלמת שיניים – מדובר על תהליך המתבצע באמצעות חומר בשם: קומפוזיט. זהו חומר שמשמש עבור ביצוע סתימות לבנות, מילוי מרווח בין שיניים וחיפוי של שיניים שבורות. זהו טיפול פשוט.
  • פילינג חניכיים – מדובר על טיפול המתבצע באמצעות לייזר כאשר במהלכו מקלפים את השכבה העליונה והמוכתמת של החניכים בכדי לחשוף את השכבה העמוקה והוורודה יותר.

מעבר לכך, ברשימת המרפאות ניתן למצוא טיפולי אסתטיקה נוספים דוגמת טיפול אורתודנטי שמטרתו היא ליישר שיניים הן לצעירים והן למבוגרים. למבוגרים מוצעים כיום פתרונות יישור שאינם בולטים לעין כגון: פלטות שקופות, טיפול בכתמים לבנים בשיניים הנובעים כתוצאה מסיבות שונות, החלפה של סתימות לסתימות לבנות, סתימה של מרווחים בשיניים על ידי קומפוזיט שהוא חומר מיוחד, סתימות חרסינה שרלוונטיות עבור השיניים האחוריות והמטרה שלהן היא ליצור את השחזור הטוב ביותר של שן פגועה.

את כל הטיפולים האסתטיים האלה וגם אחרים כדאי לבצע רק במחלקת האסתטיקה של רשת מרפאות השיניים ד”ר עמוס בוחניק, שכן במרפאות הללו יש צוות מקצועי ומנוסה שיבצע את ההליך באמצעות שיטות מתקדמות לביצוע כל הליך שיעניקו לכל מטופל את התוצאות הטובות ביותר.

סוגים נוספים של טיפולי אסתטיקה שניתן לקבל ברשת מרפאות שיניים

חשוב לדעת כי ניתן לקבל ברשת מרפאות שיניים של ד”ר עמוס בוחניק טיפולים נוספים הנוגעים לתחום פיסול הפנים. אנו נתייחס למספר טיפולים משמעותיים שניתן לקבל.

ראשית, קיימת אפשרות לקבל טיפולים הרלוונטים עבור שיפור קמטי הבעה. בכל פעם שהאדם מעוות את פניו כדי ליצור הבעת פנים כלשהי, היא יכולה ליצור אצלו קמטי הבעה שיכולים בשלב כלשהו בחיים להשפיע באופן ניכר על המראה החיצוני. הקמטים משווים מראה מבוגר, ולעתים גם קפוץ וזועף. על כן, ניתן לטפל בהם כיום ברשת מרפאות השיניים טיפולי החלקת קמטים באמצעות בוטוקס. ביצוע טיפולי בוטוקס לא רק מונעים את העמקת הקמטים שמתרחשים כאשר מבצעים תנועות פנים והבעות טבעיות אלא גם מסייעים במחיקת קמטים קיימים ומותירים את העור גמיש, רענן וצעיר. הבוטוקוס כיום מהווה את אחד מיסודות הטיפול האתסטיים כיום בשוק.

חשוב לדעת שכיום ישנן כמה שיטות טיפול בבוטוקס וכל שיטה מחייבת הבנה אנטומית עמוקה של מבנה גוף האדם וכן הבנה של אופן פעילות השרירים בפנים. על כן, עבור ביצוע טיפולים מעין אלה, יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אין ספק שאנשי המקצוע המציעים טיפולים באמצעות בוטוקוס ברשת מרפאות השיניים של ד”ר עמוס בוחניק הם אנשי מקצוע מיומנים בתחום ובעלי ניסיון שניתן לסמוך עליהם.

טיפולים נוספים שמקבלים ברשת מרפאות שיניים הם טיפולים אסתטיים לפיסול הפנים שמתבצעים באמצעות חומצה היאלורונית. זוהי חומצה נפוצה בענף הטיפולים האסתטיים וזאת בשל העובדה שיש בה לא מעט יתרונות, אשר בגינם היא מהווה את חומר המילוי האידיאלי לביצוע של מגוון טיפולים אסתטיים שונים. בתחום החומצה ההיאלורנית ניתן למצוא מספר זנים של חומרים, שכן יש כמה סוגים של חומצה זאת המיוצרים במעבדות שונות בארץ וברחבי העולם. הבחירה בסוג של החומצה מתבצעת בהתאמה לסוג הטיפול אשר מבקש המטופל לבצע. היא רלוונטית לטיפולי מילוי שפתיים, שחזור נפחים או מילוי קמטים.

נוסף על כך, חשוב לדעת שהחל מגיל מסוים מתחילים להופיע הן בקרב נשים והן בקרב גברים קמטי הבעה. מדובר על קמטי הבעה שהם קמטים פעילים שנגרמים כתוצאה משרירי פנים והם נוצרים בעיקר בשליש העליון של הפנים, בין הגבות, בצדי העיניים ובמרכז המצח. הטיפול בקמטים מסוג זה דורש הזרקה של חומר מילוי שמטרתו היא למלא את הקמטים. אופן הפעולה שלו מביא להרפיה של השרירים עד שהם נחלשים וכך מצליחים למנוע היווצרות של קמטים באותם אזורים.

ברשת מרפאות השיניים של ד”ר עמוס בוחניק שבהן ניתן לקבל גם טיפולי פיסול פנים מסוגים שונים, ישנם רופאים מקצועיים אשר בוחרים את החומר למילוי הקמטים. הרופאים קובעים איזה חומר מילוי מתאים לטיפול של כל אדם בהתאם למצב העור של האדם, בהתאם לעומק שנפער בקמטים ועוד. במקרה שיש קמטים פעילים הרופא לרוב ישתמש בחומרי הזרקה כגון בוטוקוס ודיספורט, ולעומת זאת כאשר הקמטים יציבים הרופאים יבחרו בחומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית. בכל מקרה, הרופאים יבצעו את העבודה בצורה המדויקת והמקצועית ביותר והתוצאה שתתקבל תהיה לא פחות ממושלמת.

מאמר בחסות : https:/hashmal.shop

 

מחפשים מחלקת אסתטיקה של רשת שיניים- ד”ר עמוס בוחניק ?

מחפשים רופא/מנתח?