מומחה לסוכרת

מחלת הסוכרת מעוררת חרדה רבה הן אצל ילדים והן אצל מבוגרים, כמו גם שאלות רבות שעליהן ניתן לקבל תשובה ע"י מומחה לסוכרת
אם גם אתם זקוקים לרופא מומחה לסוכרת שילווה אתכם עם תפריט תזונה מאוזן ופעילות גופנית מתאימה, פנו אלינו עוד היום,
השאירו פרטים בטופס המצורף ותקבלו מענה תוך 24 שעות
 

סוכרת – על מה מדובר?

התזונה הלקויה שנמצאת בקרב מרבית אוכלוסיית המערב מובילה לשיעור חולים גבוה למדי במחלת הסוכרת. אף על פי שלאחרונה יותר ויותר אנשים נהיים מודעים לאוכל שהם מכניסים לגופם, בהתאם בוחרים לנהל אורח חיים בריא יותר, עדיין פלח גדול למדי מהאוכלוסיה מנהל אורח חיים לא אחראי. ההתנהלות הזו באה לידי ביטוי באכילה של שלל מזונות מעובדים, מסוכרים, מלאי שומן ופחממות. מומחה לטיפול בסוכרת יוכל לעזור לכם לאתר את המחלה ולהתמודד עמה על הצד הטוב ביותר.

 

אבחון ותסמינים לסוכרת

 

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לאבחון סוכרת היא העמסת סוכר. כלומר על ידי מתן שתייה מתוקה לפציינט, בודקים אם רמת הסוכר עולה ויורדת אחרי מספר שעות, או שמא נשארת על מדדים גבוהים גם שעות רבות לאחר מכן. מדובר בשיטה יעילה למדי לאיתור חולי סוכרת מסוג 1.

במידה והפציינט לא מגיב היטב לשתייה המתוקה שהוגשה לו, בשל פעילות אינסולין לא תקינה, הוא ישלח לבדיקות נוספות, וזאת על מנת לברר לעומק את מקור הבעיה ולזהות האם הפציינט באמת חולה בסוכרת מסוג 1, או בשמה האחר, סכרת נעורים. טיפול בסכרת נעורים בדרך כלל ניתן לזיהוי באופן הרבה יותר קל מסוכרת מסוג 2.

אדם הסובל מסוכרת יסבול מעייפות ותשישות לאורך היום, כאשר התפקוד השגרתי שלו לא יהיו במיטבו.

 

חיפוש מומחה לסוכרת במדיקלו

מומחה לסוכרת יוכל לזהות סוכרת מסוג 2 באופן מקצועי, וזאת למרות ההתנהגות הסמויה שלה. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם נמצאים בצד הבטוח ואתם חושדים שאתם סובלים אולי מסוכרת, תוכלו למצוא אצלנו בפורטל מדיקלו מגוון רופאים מומחים שמתעסקים בתחום הסוכרת.


מחפשים מומחה לסוכרת ?

מחפשים רופא/מנתח?

פורטל מדיקלו הינו בלוג על רפואה ומשמש גם כאינדקס רופאים והמכיל תכנים בתחומי הבריאות, רפואה משלימה מונחי רפואה ומידע על מחלות מכל סוג כמו כן גם תרופות. המידע אשר נמצא באתר, התמונות וכל התכנים המופיעים במדיקלו נועדו למטרת אינפורמציה בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. שימוש בפורטל מדיקלו אינו מחליף ייעוץ רפואי ואף רצוי כי המשתמש והגולש ילכו לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך