מומחה כתף

מומחה כתף

אנו משתמשים בכתפיים שלנו ללא הפסקה ולעיתים כלל לא שמים לב לכך. הן עוזרות לנו להרים דברים ואפילו להביע את עצמו מול אנשים. הכתף שלנו עשויה לסבול לאורך השנים מבעיות שונות, בין אם כרוניות ובין אם כאלו המופיעות מסיבה כלשהי “כרעם ביום בהיר”.

תפקוד לקוי של הכתף וכאבים באזור זה עשויים להשפיע לא מעט על ההתנהלות היום יומית ולהקשות על התפקוד באופן משמעותי. הדבר עשוי לקרות בכל גיל, הן אצל נשים והן אצל גברים, הן אצל צעירים והן אצל מבוגרים. אורטופד מומחה כתף הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה במקרים של בעיות כתף והמקור המקצועי לקבל ממנו את הטיפול הנכון.

במה הוא מטפל

המחפשים מומחה כתף מומלץ יגלו לא מעט מומחים כאלה בארץ, המציעים את שירותיהם במסגרות פרטיות או במסגרות ציבוריות שונות. אלה, מטפלים בסוגים שונים של בעיות, פציעות או פגיעות. כמו: שברים בכתף, שינויים ניווניים המתמקדים במפרק הכתף, קרע בשרוול המסובב, אי יציבות של הכתף ועוד. כאבים בכתפיים הם כאבים נפוצים מאד, העשויים גם להיגרם בשל פציעות ספורט.

הדבר קורה בשל מעורבותן של הכתפיים בכמעט בכל ענפי הספורט ובמקביל במידת רגישותן. בגילאים המבוגרים, בשל שינויים מבניים, מתחילות הכתפיים להישחק והסתיידויות צצות להן. תסמונת הכתף הקפואה היא סיבה נוספת לפנייה למומחה כתף, שכן זו מגבילה את התנועה ואף מלווה בכאבים חזקים.

טיפולים שונים

במרבית המקרים מוצע על ידי רופא כתף טיפול שאיננו ניתוחי, כזה המתבסס על תרופות ופיזיותרפיה לעיתים. אולם, כאשר טיפול זה נכשל, ייתכנו ויידרשו טיפולים כירורגיים פולשניים. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם הרפואה ניתן כיום לבצע הליכים אלה בצורה מדויקת עם מינימום סכנה. אחוזי ההחלמה גבוהים והחזרה לשגרה מהירה.

כך או כך, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה אל הגורם המקצועי המתאים כדי לבצע אבחון מעמיק של הבעיה ממנה סובלים ובהתאם קביעת הטיפול הנדרש. טיפול נכון יכול לפתור את הבעיה ולמנוע את חזרתה, בעוד שמענה טיפולי שאיננו מתאים עשוי להחמיר את המצב ולגרום לבעיות שנלוות אליו.

מומחה לטיפול בכתף הוא רופא, שסיים את לימודי הרפואה שלו והמשיך להתמחות באורטופדיה, תוך התמקדות בכתף.


It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?

מחפשים מומחה כתף ?

מחפשים רופא/מנתח?

פורטל מדיקלו הינו בלוג על רפואה ומשמש גם כאינדקס רופאים והמכיל תכנים בתחומי הבריאות, רפואה משלימה מונחי רפואה ומידע על מחלות מכל סוג כמו כן גם תרופות. המידע אשר נמצא באתר, התמונות וכל התכנים המופיעים במדיקלו נועדו למטרת אינפורמציה בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. שימוש בפורטל מדיקלו אינו מחליף ייעוץ רפואי ואף רצוי כי המשתמש והגולש ילכו לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך