תיירות מרפא עכשיו גם בארץ

תוכן ממומן

woman-3498849_640

רבים טסים על מנת לעשות טיפולי שנים מורכבים ויקרים בחו”ל אבל לטיפול זה סכנות רבות ולכן יש מי שמחפש את הטיפול המקצועי כאן בארץ.

ואם המרפאה נמצאת בצפון הרחוק ? – מרפאת השיניים בעלת למעלה ניסיון של למעלה מ 10,000 השתלות  מנהרייה ו”בר און בתי נופש טבע ותרבות” ממושב בן עמי הסמוך השיקו חבילה משולבת הכוללת טיפולים לשיקום הפה עם אפשרות מנוחה והחלמה בבתי נופש בלב הגליל המערבי

ד”ר שור, מנהל מרפאת השיניים העוסק בהשתלות בעל ניסיון של כ 10,000 השתלות שיניים: “זיהינו את הצורך שעלה מהמטופלים שלנו, לאחר שהגיעו אלינו ממקומות מרוחקים, אחרי נסיעה מעייפת. לכן החלטנו למצוא להם פתרון לשהייה באזור ובקרבת המרפאה כדי לחסוך מהם את הנסיעה לנהריה ולחזור הביתה אחרי הטיפול המורכב. ולכן על מנת שהמטופל יוכל להיות קרוב למרפאה ומנותק מהיום יום  לאחר הטיפול וכדי שימשיכו להיות תחת השגחה רפואית. חברנו למתחם האירוח של משפחת בר און ממושב בן עמי הסמוך ומעתה המטופלים שלנו יכולים לבחור בטיפול שיניים משולב עם מנוחה והחלמה”.

מתחם “בר-און – בתי נופש – טבע, תרבות, סיורים וקולינריה” הינו היחידי בארץ בעל תוו תקן בינלאומי Green Tourism  וכולל ארבעה בתי נופש ושתי סוויטות ומשלב אירוח לבבי וחם בבתי אירוח מעוצבים ומושקעים. המתחם במרחק נסיעה קרוב  למרפאה, מציע שירותי הסעה ואירוח קולינרי המותאם במיוחד לימים שאחרי הטיפול ובהתאם  המלצות המרפאה.

“אנחנו מקלים על המטופלים בכך שאנחנו מאפשרים להם שהות נעימה, ללא מאמץ, במתחם כפרי” אומר ד”ר שור, “לפני הטיפול הראשון המטופל יכול לקבל טיפולי רפואה משלימה ועם סיום הטיפול יש אפשרות להצמיד לו השגחה רפואית, הדרכות מקצועיות לטיפול אחרי ההשתלה והתאמה של תזונה רכה וסופר פוד שיחזקו אותו”

בשיתוף: מתחם בר און

מחפשים תיירות מרפא עכשיו גם בארץ ?

מחפשים רופא/מנתח?

פורטל מדיקלו הינו בלוג על רפואה ומשמש גם כאינדקס רופאים והמכיל תכנים בתחומי הבריאות, רפואה משלימה מונחי רפואה ומידע על מחלות מכל סוג כמו כן גם תרופות. המידע אשר נמצא באתר, התמונות וכל התכנים המופיעים במדיקלו נועדו למטרת אינפורמציה בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. שימוש בפורטל מדיקלו אינו מחליף ייעוץ רפואי ואף רצוי כי המשתמש והגולש ילכו לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך