רופא עד הספינה

-רפואי-מגיע-לאסדת-הקידוח-בלב-ים-שרן-רפואה-2

כל קפטן של ספינה יודע כי עומד לרשותו מוקד רפואי 24 שעות 7 ימים בשבוע
.בכל מקום שבו תהיה ספינתו ברחבי העולם

חברת שרן רפואה מפעילה מזה כעשור בבלעדיות את המוקד הרפואי של מדינת ישראל לכל האוניות בבעלות ישראלית בעולם וגם לאוניות הפונות לנמלי ארצנו.

כל קפטן של ספינה יודע שעומד לרשותו מוקד המכונה בעגה המקצועית “מוקד רדיו מדיקו”, שם יענה לו מוקדן שרן 24/7.

שרן רפואה צברה ניסיון רב בתחום ויודעת לספק מענה רפואי 24/7 בכל רחבי הגלובוס. המוקד הרפואי של שרן ערוך לטיפול, ייעוץ ותגובה מהירה במקרי חירום.

המענה הרפואי לספינות בלב ים כולל פינוי לחוף בהתאם לצורך ועל פי מצבו הרפואי של המטופל, סיוע והכוונה בהפעלת ציוד רפואי הנמצא על הספינה, מענה וטיפול רפואי מרחוק.

שירותי בריאות לעובדי אסדות קידוח בלב ים

במסגרת המומחיות שצברה בים, מפעילה שרן את מערך הרפואה הימית והיבשתית של חברת שברון, המתמקדת בחיפוש, גילוי, שינוע ואספקת גז טבעי ללקוחות בישראל ובאזור הים התיכון.

בכל אסדת קידוח בלב ים מתגוררים מאות עובדים הזקוקים אף הם לטיפול רפואי.

לאסדות צמוד מנחת מסוקים המאפשר תחלופה של עובדים ופינוי מהיר במקרה של חירום רפואי. שרן מתחזקת מרפאות באסדות ומעניקה שירות רפואי לעובדים 24/7.

בנוסף, החברה אחראית על בדיקות תקופתיות מקיפות לכל עובדי האסדות הכוללות בדיקות שמיעה וראייה, מדדים חיוניים ועוד.

בתמונותד”ר דן שמואל, הרופא הימי של שרן ונציגים של מכון ראיה ושמיעה מגיעים לבצע בדיקות כשירות לעובדים בים.

מחפשים רופא עד הספינה ?

מחפשים רופא/מנתח?

פורטל מדיקלו הינו בלוג על רפואה ומשמש גם כאינדקס רופאים והמכיל תכנים בתחומי הבריאות, רפואה משלימה מונחי רפואה ומידע על מחלות מכל סוג כמו כן גם תרופות. המידע אשר נמצא באתר, התמונות וכל התכנים המופיעים במדיקלו נועדו למטרת אינפורמציה בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. שימוש בפורטל מדיקלו אינו מחליף ייעוץ רפואי ואף רצוי כי המשתמש והגולש ילכו לקבלת ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך